LUSH Palladium: Exkluzivní parfémy jsou tu!

Zeptali jsme se Lush Community, které ikonické produktové Lush vůně by chtěli mít v podobě parfémů či tělových sprejů. A parfuméři se dali do práce.

To nejlepší od značky LUSH naleznete v centru Pražských Příkop v prodejně LUSH PALLADIUM.

Super Milk

Parfém 1200 Kč / kus

Sladký, lahodný a neodolatelný. Vychutnejte si pocit osvěžení s každou kapkou této karamelovo-citrusové pochoutky. Tento „krémově“ vanilkový parfém sdílí svou neuvěřitelně oblíbenou vůni s populárním stejnojmenným sprejem na vlasy.

LUSH: Exkluzivní parfémy jsou tu!

Sticky Dates

Tělový sprej 1100 Kč / kus

Zahalte se do karamelového aroma delikátní a lahodné vůně s benzoovou pryskyřicí a uklidňujícím santalovým dřevem. Tento sladký tělový sprej obsahuje silici ze santalového dřeva pocházející z Nové Kaledonie, získávanou udržitelnou cestou z volně rostoucích stromů.

LUSH: Exkluzivní parfémy jsou tu!

Creamy Candy

Parfém 1200 Kč / kus

Pohodlně se uvelebte na obláčku cukrátkově zasněné vanilkové absolue a nechte se tímto sladkým parfémem s ambrovými tóny přenést do klidných a bestarostných časů. O vanilce se traduje, že díky své povznášející lahodné vůni uvolňuje stres a uklidňuje.

LUSH: Exkluzivní parfémy jsou tu!

Tender Is The Night

Parfém 1300 Kč / kus

Nikam nespěchejte, jemně se nastříkejte a opojte své smysly jemným, florálním svůdcem v podobě parfému. Tvoří jej smyslná směs jasmínu, ylang ylang a vanilky, ingrediencí považovaných za afrodiziaka.

LUSH: Exkluzivní parfémy jsou tu!

V limitované kolekci vůní se setkává minulost s budoucností. Kolekce je k dostání pouze v aplikaci a na eshopu!

Zdroj foto: LUSH

Související příspěvky