V Nákupní galerii Myslbek nově otevřel obchod se zavazadly Bonnie

Nákupní galerie Myslbek, nacházející se v historickém centru Prahy, rozšířila svou nabídku o multibrandový koncept Bonnie. Prodejce prestižních značek zavazadel, tašek a doplňků otevřel na začátku letošního února. Myslbek tak obohatil své portfolio obchodů o sortiment zaměřený primárně na tuzemské i zahraniční milovníky cestování.

V Nákupní galerii Myslbek nově otevřel obchod se zavazadly Bonnie

Nový obchod je v Nákupní galerii Myslbek umístěn vedle prodejny Karl Lagerfeld, přímo u vstupu z Ovocného trhu. Nabízí široký sortiment doplňků a cestovních zavazadel řady značek, které si zakládají na řemeslné propracovanosti a kvalitě použitých materiálů.

Mezi oblíbené značky, ze kterých mohou zákazníci v Bonnie vybírat, patří například zavazadla Samsonite. Dále produkty španělské značky Anneke, která je známá svými kabelkami s kresbami romantických panenek nebo německá značka funkčních a ekologických batohů Johnny Urban. Na výběr jsou i produkty belgické značky Hedgren, která se vyznačuje inovativním designem.

V Nákupní galerii Myslbek nově otevřel obchod se zavazadly Bonnie

Nákupní galerie Myslbek

Nákupní galerie Myslbek se nachází v nejprestižnější části Prahy mezi high street Na Příkopě Ovocným trhem. Dostupná je ze stanic metra Můstek nebo Náměstí republiky a tramvají projíždějících centrem. Kromě obchodů s oblečením, doplňky a restaurací zde mohou zákazníci zavítat i do jediného kamenného obchodu české originální značky Angry Beards či unikátního koncept store Guess men. V Myslbeku se nachází také flagship store H&M s H&M Home, které současně nabízejí jako jediné v ČR i speciální designérské kolekce.

Zdroj foto: Myslbek, Bonnie

Související příspěvky