Káva STARBUCKS Spring Season Blend oslavuje příchod jara i na Pražských Příkopech

Ve Starbucks se výjimečné události často oslavují kávou a stejně tak se přistupuje i k příchodu jara. Jedinečná směs Spring Season Blend letos okouzlí milovníky kávy tóny medového keře a dlouhotrvajícím kakaovým závěrem.

Užívat si jarní sezonu naplno můžete v lokalitě Pražských Příkop, kde naleznete hned 10 poboček kaváren Starbucks.

Káva STARBUCKS Spring Season Blend oslavuje příchod jara i na Pražských Příkopech

Letošní směs Spring Season Blend okouzlí novou recepturou, která přináší skutečně jedinečný chuťový zážitek a oslavuje příchod jara – období, které symbolizuje obnovu, optimismus a růst. Káva je inspirována jarními květinami, jejichž zářivé barvy a sladká vůně vždy probouzejí pocity svěžesti a vitality. Směs Spring Season Blend je kombinací latinskoamerických, asijských a tichomořských bobů s nádechem medového keře a dlouhotrvajícím kakaovým závěrem. Výsledkem je lahodný šálek kávy, o který se určitě budete chtít podělit se svými blízkými.

S novou kávovou směsí přichází do Starbucksu také jarní merch. Nové řadě opakovaně použitelných šálků a kelímků dominují světlé barvy s jemnými květinovými motivy. Každý si v této kolekci najde svého favorita, který ho s prvním douškem oblíbeného nápoje přenese do jarního období. Zvláště bychom rádi vyzdvihli zářivý kelímek na studené nápoje Clear Prism, který se skvěle hodí i ke klíčence se stejným motivem. 

Káva STARBUCKS Spring Season Blend oslavuje příchod jara i na Pražských Příkopech

Pokud si necháte nápoj připravit do vlastního hrnku nebo tumbleru, ušetříte 10 Kč na ceně nápoje a zároveň přispějete k menšímu zatížení přírody.

Seznam poboček STARBUCKS v lokalitě Pražské Příkopy:

Starbucks Palladium

Starbucks Palladium kiosek

Starbucks Florentinum

Starbucks Václavské náměstí

Starbucks Václavské náměstí u koně

Starbucks Staroměstské náměstí

Starbucks O´clock Staroměstské náměstí

Starbucks Jungmannovo náměstí

Starbucks Quadrio

Starbucks Spálená

Zdroj foto: Starbucks

Související příspěvky