Nákupní centrum Máj Národní obohatí nabídku obchodů a gastroslužeb v centru Prahy o nové koncepty

Máj Národní po svém otevření 24. června přinese do života Pražanů a návštěvníků metropole devět pater zábavy, her a zážitků. Tři patra v ikonické budově na rohu Národní třídy a Spálené ulice obsadí moderní nákupní centrum Máj Národní, jehož součástí budou nejrůznější obchody, kavárny a restaurace – foodhall ve 2. patře nabídne přibližně 750 míst k sezení a pestrý sortiment občerstvení z celého světa.

Nákupní centrum Máj Národní obohatí nabídku obchodů a gastroslužeb v centru Prahy o nové koncepty

Obchody a služby

Do prvního podzemního patra se vrátí supermarket Tesco, na který jsou v těchto místech zákazníci zvyklí už z časů bývalého obchodního domu Máj. Ovšem namísto původního strmého schodiště bude Tesco nově přístupné dvěma eskalátory. Právě výkonné eskalátory, stejně jako v minulosti, zůstanou hlavní vertikální komunikací mezi pěti patry Máje Národní. Nově však budou mít prosklené boky a různobarevné osvětlení, takže jejich provoz bude nejen maximálně efektivní, ale také efektní!

Původně otevřený prostor přízemní pasáže je nyní rozčleněn do 25 obchodních jednotek, vše je promyšleno do posledního detailu. Design, umístění světel, použité barvy a materiály, hudba i vůně jsou záměrně v příjemném kontrastu s hektickým ruchem pulsujícího centra velkoměsta. Nepřehlédnutelnou ozdobou jsou dva nádherné křišťálové lustry, největší, jaké dosud byly v tuzemských obchodních centrech instalovány.

Nákupní centrum Máj Národní obohatí nabídku obchodů a gastroslužeb v centru Prahy o nové koncepty

Obchodní pasáž v nákupním centru Máj Národní, přístupná z Národní třídy, Spálené ulice a Charvátovy ulice, patří k nejfrekventovanějším místům v Praze a denně tudy projde cca 90 000 lidí. Při pravidelných cestách do práce, na tramvaj či na metro si chtějí koupit něco dobrého k jídlu, květinu pro radost, noviny, drobný dárek, vyzvednout léky, zastavit se na šálek kvalitní kávy… To všechno, a ještě mnohem víc bude v nákupním centru Máj Národní dostupné.

Nákupní centrum Máj Národní obohatí nabídku obchodů a gastroslužeb v centru Prahy o nové koncepty

V segmentu potravin se k Tescu připojí také Žabka a Pekárna Kabát. K dispozici bude drogerie Rossmann, Holandské květiny, jeden z lídrů v oblasti prodeje řezaných květin. Profesionální služby v oblasti krásy nabídne Studio Art Nails Beauty&Spa, profesionální péče o zdraví je cílem Lékárny LEMON z české sítě lékáren. Klenoty YES zazáří se zlatými, stříbrnými a diamantovými šperky. Mezi dalšími nájemci v pasáži jsou také iRepublic, YesPojisteni, Limited Exchange a rovnou 2 prodejny tabáku Don Pealo.

Nákupní centrum Máj Národní obohatí nabídku obchodů a gastroslužeb v centru Prahy o nové koncepty

Gastronomie

Jedním z hlavních lákadel nákupního centra Máj Národní bude rozsáhlá gastronomická zóna s mimořádně pestrou nabídkou rychlého i klasického občerstvení. Vedle tradiční české kuchyně budou dostupné také autentické speciality z celého světa. Za exotickými chutěmi a vůněmi tak už nebude třeba cestovat tisíce kilometrů, stačí se vypravit do centra Prahy a navštívit Máj Národní. V 1. a především ve 2. patře, kde je umístěna foodhall s přibližně 750 místy k sezení, se usídlí nové i etablované značky, včetně superstar jako je americký fast food Popeyes nebo dean&david, který zdravým jídlem z vysoce kvalitních surovin naplňuje misi udržitelné stravy.

Na podzim v Máji přivítáme jeden z nejslavnějších fastfood řetězců jako první v České republice!

Jaké další gastronomické zážitky na návštěvníky čekají v nákupním centru Máj Národní? Šťavnaté burgery přímo z ohně nabídne celosvětově druhý největší řetězec rychlého občerstvení specializující se na burgery BURGER KING, chybět nebudou ani tradiční americká jídla a nápoje v AMERIKANOS. Pizzou v bezpočtu variant nadchne Ruds pizza. Asijskou kuchyni reprezentují Bali Bali, bistro Banh Mi, Červený korál arestaurace Mi Sushi s konceptemall you can eat Á la carte menu. A také NAPOK? s původem havajskou specialitou poké i japonskými špízky yakitori či thajským satay. To nejlepší z indické kuchyně naservíruje Satyam. Oproti tomu Prima Bašta přicházís tradičními českými jídly, točeným pivem a malinovkou. Ryze český je také kavárenský řetězec Basics Coffee. Další kavárnou je The Miners.

Nejen vegetariány potěší Green Factory s minimálně 13 originálními saláty a možností namíchat si salát dle vlastní preference. V L. A. finger food si může každý sám dle chuti naložit na talíř kombinaci nabízeného jídla, příloh a salátů. Ve foodhall bude i středomořské bistro Paprika, založené převážně na rodinných receptech a koření z Izraele, a YAYAs Meat & Seafood s tradičními řeckými pokrmy z masa a mořských plodů.

Více informací https://majnarodni.cz/obchody/

Zdroj foto: Máj Národní

Související příspěvky