Já, padouch 4: Nejslavnější animovaný zlosyn se vrací i na Pražské Příkopy

Nejslavnější animovaný zlosyn se vrací! Ve čtvrtém díle série Já, padouch byste nechtěli být v Gruově kůži.

Vychutnat si ho můžete již tento týden v kině i na Pražských Příkopech. A to buď v kině LUCERNA ve Vodičkově ulici, nebo v CINEMA CITY ve Slovanském domě v ulici Na Příkopě.

Nejen že do jeho už tak velké rodiny přibylo další dítě, které mu brnká na nervy. Z vězení navíc uprchnul jeho letitý nepřítel, který má na Grua a jeho rodinu opravdu velkou pifku.

Já, padouch 4: Nejslavnější animovaný zlosyn se vrací!

Čas se nedá zastavit a platí to i pro padoucha Grua, který lehce „zfotrovatěl“ a místo geniálních zlodušských plánů vymýšlí, jak se vetřít do přízně svého malinkého synka, Grua juniora. Ten má totiž výrazně raději maminku Lucy a tátu permanentně vytáčí. O něco hlubší vrásky však Gruovi způsobuje darebák jménem Maxime Le Mal, který ho šikanoval už na základce.

Já, padouch 4: Nejslavnější animovaný zlosyn se vrací!

Právě utekl z vězení, kam se dostal s Gruovým velkým přispěním, a ze všeho nejvíc se touží pomstít. A protože Anti-velepadoušská liga v tom vidí hrozbu z nejhrozivějších, zařadí Grua s rodinou do programu na ochranu svědků, což znamená nové identity a poklidný život na předměstí. A jako by to nestačilo, zapojí se pět mimoňských dobrovolníků do speciálního programu, který je má vybavit superschopnostmi pro případ, že by se Gruovo krytí provalilo.

Ambiciózní plán má samozřejmě mouchy obřích rozměrů, protože Super-Mimoňové jsou super-magnety na katastrofy nejrůznějšího druhu a protože vedle Gruova nového domu bydlí puberťačka, jež touží po kariéře superpadoucha a Grua okamžitě pozná. A touží po tom, aby ji tenhle mistr zaučil. Zapomínat nesmíme ani na pomstychtivého Maxima, který čeká na svou šanci.

I čtvrtý díl série Já, padouch je ale v první řadě groteska skvěle kombinující gagy Mimoňů s rodinným dobrodružným příběhem, v němž hrají prim Gru, holčičky a také Gru Junior, který sice ještě neumí mluvit, ale talent na lumpárny se u něj projevuje v míře nebývalé.

Já, padouch 4: Nejslavnější animovaný zlosyn se vrací!

Já, padouch 4 (Despicable Me 4)

Premiéra: 4. 7. 2024

UIP – Universal, USA, 2024

Režie: Chris Renaud, Patrick Delage

Scénář: Ken Daurio, Mike White

Hudba: Heitor Pereira

Hrají (v českém znění): Jiří Lábus, Veronika Žilková, Jan Vondráček, Anna Mercedes Čtvrtníčková, Iva Pazderková, Saša Rašilov

Přístupnost: pro všechny

Žánr: animovaná komedie

Verze: český dabing

Stopáž: 94 min

Více informací můžete nalézt na www.kinolucerna.cz nebo www.cinemacity.cz/slovanskydum

Já, padouch 4: Nejslavnější animovaný zlosyn se vrací!

Zdroj foto: CinemArt

Související příspěvky