LEVELS v Máji Národní: Adrenalinová bomba plná analogových a digitálních her, nekonečné zábavy a zážitků

LEVELS představuje zcela ojedinělý koncept rozsáhlého herního a zábavního centra, jaký Praha dosud nezažila. Ve 3. a 4. patře zrekonstruovaného obchodního centra Máj Národní se otevřelo zcela unikátní centrum o rozloze 5 000 m2 s nekonečnými možnostmi her, zábavy a zážitků pro všechny generace.

Nejmodernější arkádovky, nejlepší simulátory F1, The Racing Hub, autodráha, taneční stage Pump It Up, herní PC, 18jamkový minigolf, šipky, biliard, air hokej… A mnoho dalšího. Ať už jste dospělý, dítě, hráč nebo parta přátel, v LEVELS si každý najde to své.

LEVELS v Máji Národní: Adrenalinová bomba plná analogových a digitálních her, nekonečné zábavy a zážitků

LEVELS otevírá své brány s širokou paletou atrakcí a zážitků pro všechny věkové skupiny! S až 200 arkádovými hrami, 6 terči na šipky, autodráhou až pro 10 závodníků, 24 nadupanými herními PC a možností vyhrát věcné ceny nabízíme nekonečné možnosti zábavy. Zažijte adrenalinové okamžiky v F1 simulátorech a projděte si 18 jamek minigolfu, které vás dostanou do příjemného rytmu. To vše doprovázíme speciálním programem, který vám pomůže vytvořit nezapomenutelné vzpomínky plné emocí a radosti. Přijďte s námi sdílet váš svět zábavy a využijte možnost vyhrát skvělé věcné ceny,zve David Jelínek, Head of Gaming LEVELS.

Atrakce v LEVELS jsou v mnohém jedinečné. Například maximálně realistické simulátory jízdy ve Formuli 1 pocházejí z Itálie a při tréninkách je používají přímo piloti F1. Speciální systém a design herny šipek byl vyroben na míru v Anglii a do šesti terčů se hráči trefují šipkami, které nemají plastové hroty.

Na dobití energie návštěvníkům poslouží pestrá gastro nabídka v americkém stylu. „Specifickým aspektem restaurace v LEVELS bude sdílení. Kdo přijde ve velké skupině, může ochutnat klidně celé menu. V nabídce bude mimo jiné obrovský dvoulibrák burger pro více osob, jako přílohu si gameři mohou vybrat například zeleninu v tempuře, hranolky nebo domácí chipsy. Budeme podávat i marinovaná žebra, křupavá kuřecí křídla, různé speciality od burgerů přes hovězí hrudí až po zapečené nachos. Do otevřené kuchyně mohou nahlédnout všichni návštěvníci,říká šéfkuchař Karel Caldr.

K dispozici budou rovněž 4 bary, z nichž každý má vlastní menu. Rekordmanem je dvoupatrový Infinite Bar o celkové výšce 7,593 metrů s 904 vystavenými lahvemi, což je nejvíce v České republice. Dalším aspirantem na zápis do české knihy rekordů je křišťálový kostlivec dlouhý 4,8 metru, který ještě letos ozdobí Hell Bar. Na schodišti mezi bary je umístěn foto-point – ideální místo pro pořízení památky na nezapomenutelné chvíle prožité v LEVELS.

Více informací na www.levelsprague.com

Od otevření 24. 6. funguje Máj Národní v testovacím provozu.

9 FLOORS OF FUN

Jedinečná zábavní šou přichází. 9 pater nekončící zábavy a zážitků na vás čeká od června v obchodním centru Máj Národní. V expozici Back in Time se dostanete díky stroji času do staré Prahy. Pokud vás historie nebaví, vyrazíte do Heroes Parku – světa, kde vládnou superhrdinové. Nejmenší návštěvníci se sklouznou super dlouhou vnitřní skluzavkou a pohrají si v nejbarevnějším dětském světě u nás. Milovníci her si budou muset vzít několik dní dovolené v práci, neboť na ně čekají stovky arkádovek z celého světa, nejmodernější závodní simulátory či nadupané počítače. A k tomu všemu si můžete dát třeba obří burger, kvalitní steak, nebo jen (pizzu), co víc si přát. DJ stage vám bude hrát k lepším výkonům v minigolfu, šipkách a kulečníku. Na zakončení nezapomenutelného dne si dáte jeden z našich vymazlených drinků, tapas nebo nachlazené šampaňské v restauraci, kde budete mít celou Prahu jako na dlani.

Zdroj foto: LEVELS, Máj Národní

Související příspěvky