Lokalita Pražské Příkopy – Hradební korzo

Lokalita Pražské Příkopy – Hradební korzo

Pražské Příkopy nejsou jen ulice Na Příkopě…

Jak velká je lokalita Pražských Příkopů?

Lokalita Pražské Příkopy, kterou označujeme soustavu ulic na rozhraní Starého a Nového Města, zbudovaných v liniích někdejších staroměstských hradeb a hradního příkopu.

Začínáme na Staroměstské Náplavce z Dvořákova nábřeží od Revoluční ulice, Dlouhé, Soukenické, Truhlářské, Celetné, Rybné, Jakubské ulice, Králodvorské, náměstí Republiky, Na Poříčí, V Celnici, Pražské Masaryčky, ulici Na Florenci, Hybernské, Senovážném náměstí, Ovocného trhu, ulici Na Příkopě, Nekázance, Panské, Václavském náměstí, Jindřišské, Opletalově, Štěpánské a Vodičkově ulici, přes 28. října, Jungmannovo náměstí, Jungmannovou ulicí, Spálenou a konče Národní ulicí.

Lokalitou prochází jeho hlavní tepna, tzv. Hradební korzo, které v příštích letech navíc dostane novou komplexní vizuální podobu. Vznikne tak jedna z nejdelších evropských nákupních promenád.

Jak bude vypadat celé Hradební korzo

Po dokončení Hradebního korza vznikne nejdelší nákupní ulice v Evropě.

Bude dlouhá 2,1 km a nabídne nejkrásnější nákupy spojené s procházkou.

Jak to celé bude vypadat najdete ZDE v odkazu.

Portál PražskéPříkopy.cz

Největší a nejdelší nákupní lokalita v centru Prahy…

Portál PražskéPříkopy.cz bude každý den informovat o dění v této nákupní, kulturní a gastro lokalitě v samém srdci Prahy.

Bude dobrým rádcem při nákupech, akcích i slevách.

Chystá se mapovat aktuální módní trendy a radit, co na sebe. A to s pomocí vlastních stylistů, kteří vám budou ZDARMA k dispozici i při samotných nákupech.

A to ještě není všechno…

Zdroj informací a foto: IPR Praha, PrazskePrikopy.cz