Nové parfémy David Beckham z řady Instinct

Nové parfémy David Beckham z řady Instinct

Nové parfémy David Beckham z řady Instinct

Aromatický parfém David Beckham True Instinct je pro sebevědomé muže, kteří přesně vědí, kým jsou. Podmanivý kořenitý parfém Instinct je určen pro energického muže, kteří se nebojí naslouchat vlastní intuici. Bylinné a kořenité tóny vyvažuje parfém David Beckham Bold Instinct, který je pro odvážné muže, kteří se nebojí dělat odvážná rozhodnutí.

Nové parfémy David Beckham z řady Instinct

Objevte nezapomenutelné vůně DAVID BECKHAM

Vylepšená řada pánských parfémovaných vod Instinct od značky DAVID BECKHAM nabízí čtyři nezapomenutelné vůně, z nichž každá odráží charakteristický aspekt Davidovy osobnosti: Instinct, Bold Instinct, Follow Your Instinct a nový True Instinct.

Každá vůně je nyní k dostání jako parfémovaná voda, Eau de Parfum, pro dlouhotrvající zážitek z vůně. Ihned vás zaujme výrazný nový design; čisté linie skleněných flakónků jsou nyní zakončeny těžkými černými uzávěry, které dodávají decentní eleganci a moderní mužský prvek.

Parfém David Beckham True Instinct je pro sebevědomé muže, kteří přesně vědí, kým jsou. Tato podmanivá vůně je inspirována směsí zelených, dřevitých a ambrových tónů.

Instinct je určen pro energického muže, kteří se nebojí naslouchat vlastní intuici. Tato podmanivá pánská parfémovaná voda od David Beckham je dynamickou směsí svěžích citrusů a kořenitých tónů.

Parfém David Beckham Bold Instinct je pro odvážné muže, kteří se nebojí dělat odvážná rozhodnutí. Tato nekompromisní pánská vůně vyvažuje bylinné, kořenité a kouřové dřevité tóny.

Parfém Follow Your Instinct představuje dlouhotrvající vůni pro dobrodruhy, kteří dosahují svých ambic. Tento dřevitý parfém je vzrušujícím spojením živých, květinových i dřevitých nót.

Naslouchejte svému instinktu i Vy a vyzkoušejte nové parfémy od značky David Beckham.

Koupíte je v každé dobré drogerii nebo online.

Zdroj foto: COTY