WORKLOUNGE PŘÍKOPY

WORKLOUNGE PŘÍKOPY – KANCELÁŘE

Na Příkopě 14, 110 00 Praha 1

WorkLounge Příkopy je již čtvrtou pražskou pobočkou WorkLounge. Úplně nová lokalita servisovaných kanceláří v historiském centru Prahy nabízí prostory na dvou patrech o celkové rozloze 3 750 m?, moderní lounge zónu s kuchyňkou, 9 zasedacích místností s různou kapacitou, flexibilní kanceláře, centrální terasu, prostorný event space a podcast studio.

Celý design kanceláří brzy projde proměnnou do typického WorkLounge stylu. Na pobočce získáte neomezený vstup 24/7, zázemí silné komunity, networkingové akce, eventy, coworking a přátelskou atmosféru. Ostatní lokality našich servisovaných kanceláří můžete navštěvovat v provozní době recepce po předchozí rezervaci.

Pobočka je součástí WorkLounge Business.

Rozsáhlé, luxusně vybavené kanceláře, které si můžete pronajmout včetně dedikovaných zasedacích místností nebo jiného vybavení, důraz klademe na vysoký stupeň zabezpečení a cyber security systém. Náš prémiový servis zajišťuje vysoce kompetentní manager pobočky. Budova Na Příkopě se také pyšní nejmodernějšími certifikáty LEED Platinum a Green Building, vlastní recepcí, ostrahou a video monitoringem pro absolutní soukromí i pocit jistoty a bezpečí všech našich členů i návštěv. Samozřejmostí je sprcha, pravidelný celodenní úklid, game zony, relax zony, kuchyňky, ale i soukromí na jednání a designově inspirativní prostředí pro vaše návštěvy.

Více informací naleznete na worklounge.com/cs/kancelare/prikopy