Soutěž o vouchery do fitness FORM FACTORY

Chcete vyhrát 690 Kč voucher do fitness centra FORM FACTORY? Chcete se dostat do formy, zlepšit si kondici a udělat něco pro své zdraví?

Pět z vás mohou vyhrát poukaz v hodnotě 690 Kč do fitness FORM FACTORY na 7 DNÍ!

Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku: 

Soutěžní otázka:

Kolik poboček fitness FORM FACTORY se nachází v lokalitě Pražských Příkop?

A) 1

B) 2

C) 3

Nápovědu najdete na našem portálu v katalogové kartě SLUŽBY, pod písmenem „F“. Více v odkazu ZDE.

Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@prazskeprikopy.cz. Do předmětu zprávy napište: PražskéPříkopy.cz – Soutěž s fitness FORMFACTORY. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 50, 100, 150, 200 a 250, tyto e-maily od nás obdrží výhru v podobě 690 Kč voucheru do fitness FORM FACTORY na 7 DNÍ!

Soutěž trvá od 20.11. – 26.11. 2023.

Form Factory: Jak cvičením ovlivnit hladinu testosteronu v těle

Form Factory: Jak cvičením ovlivnit hladinu testosteronu v těle

Máme pro vás dobré rady z poboček FORM FACTORY v Palladiu a na Václavském náměstí.

Testosteron, mužský pohlavní hormon, hraje zásadní roli v regeneraci, růstu svalů, energii a celkovém zdraví mužů i žen. Jeho hladina může být ovlivněna řadou faktorů, a jedním z nich je fyzická aktivita.

Dnešní tisková zpráva se zaměří na to, jak cvičením ovlivnit hladinu testosteronu v těle.

Testosteron je steroidní hormon produkováný hlavně varlaty u mužů a v menší míře vaječníky u žen. Je zodpovědný za vývoj mužských pohlavních znaků, ale hraje také důležitou roli v udržení svalové hmoty, energie a kognitivních funkcí.

Form Factory: Jak cvičením ovlivnit hladinu testosteronu v těle

Existuje několik způsobů, jak cvičením ovlivnit hladinu testosteronu. Budování svalů podporuje dlouhodobě vyšší produkci testosteronu, což pozitivně ovlivňuje metabolismus a sílu. Také aerobní zvyšuje hladinu testosteronu. Proto neváhejte a vyzkoušejte některých z lekcí ve Form Factory, které jsou zaměřené nejen na budování svalové hmoty, ale také na snížení hladiny tělesného tuku. V neposlední řadě je důležitým faktorem také kvalitní spánek, zdravá strava bohatá na bílkoviny, tuky a vitamíny, snížení stresu a, v případě potřeby, konzultace s lékařem pro vyřešení problémů s hladinou testosteronu.

Cvičením lze ovlivnit hladinu testosteronu v těle. Pravidelná fyzická aktivita, zdravá strava a životní stylové změny mohou pomoci udržet tento hormon na zdravé úrovni. Je však důležité si uvědomit, že individuální reakce mohou být různé, a proto by měl být vždy brán v potaz celkový zdravotní stav a individuální potřeby.

·       Testosteron hraje zásadní roli v regeneraci, růstu svalů, energii a celkovém zdraví mužů i žen

·       Nejen cvičením lze ovlivnit hladinu testosteronu v těle

·       Ve Form Factory naleznete řadu skvělých lekcí, které zvyšují hladinu testosteronu

Více informací o službách a nabídce na www.formfactory.cz.

Zdroj foto: FORM FACTORY

Související příspěvky